INFORMACJA!

INFORMACJA

Dyrektor Szkoły Muzycznej informuje, że Szkoła Muzyczna I stopnia w Bobowej ogranicza funkcjonowanie poprzez wprowadzenie nauki zdalnej.

Centrum Edukacji Artystycznej

w sprawie zawieszenia zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych

w szkołach i placówkach artystycznych

W związku z wprowadzeniem czerwonej strefy epidemicznej na terenie całego kraju oraz wprowadzeniem dodatkowych działań związanych z przeciwdziałaniem rozszerzaniu się epidemii wirusa Sars-CoV-2 powodującego chorobę COVID-19, ograniczeniu ulega także funkcjonowanie szkół artystycznych. Ograniczenie funkcjonowania ustalono obecnie na okres od dnia 26 października 2020 r. do dnia 8 listopada 2020 r.

W przypadku szkół artystycznych ograniczenie funkcjonowania będzie polegało na wdrożeniu zajęć edukacyjnych artystycznych z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA EDUKACJI I NAUKI  z dnia 23 października 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020 r. poz. 1870)

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020 r. poz. 493 z późn. zm.)