Kontakt

Szkoła Muzyczna I stopnia w Bobowej

ul. Długoszowskich 3

38-350 Bobowa

 

tel. 18 351 10 26

e-mail: szkola.muzyczna@bobowa.pl

 

Godziny pracy sekretariatu Szkoły Muzycznej I stopnia w Bobowej:

 

Poniedziałek:     12:30-15:30

Wtorek:              12:30-15:30

Środa:                12:30-15:30

Czwartek:           12:30-15:30

Piątek:                 12:30-15:30

 

Numer rachunku bankowego Rady Rodziców przy Szkole Muzycznej I stopnia w Bobowej:    

81 8797 1013 0010 0170 2497 0001


 

Służbowe adresy mailowe nauczycieli:

Agata Mika – amika@sm.bobowa.pl

Aleksander Manasterski – amanasterski@sm.bobowa.pl

Alicja Soboń-Wróbel – asobon@sm.bobowa.pl

Andrij Draznycia – adraznycia@sm.bobowa.pl

Andrzej Miedza – amiedza@sm.bobowa.pl

Anna Jóźwicka – ajozwicka@sm.bobowa.pl

Artur Tokarczyk – atokarczyk@sm.bobowa.pl

Damian Krol – dkrol@sm.bobowa.pl

Dawid Dusza – ddusza@sm.bobowa.pl

Dawid Pliskowski – dpliskowski@sm.bobowa.pl

Grzegorz Klak – gklak@sm.bobowa.pl

Heorhii Loshakov – hloshakov@sm.bobowa.pl

Justyna Młynarczyk – jmlynarczyk@sm.bobowa.pl

Justyna Suk – jsuk@sm.bobowa.pl

Karol Grzeszczuk – kgrzeszczuk@sm.bobowa.pl

Karolina Janas-Curzydło – kjanas@sm.bobowa.pl

Karolina Wrona – karwrona@sm.bobowa.pl

Katarzyna Pater – kpater@sm.bobowa.pl

Katarzyna Wrona – katwrona@sm.bobowa.pl

Łukasz Meyger – lmeyger@sm.bobowa.pl

Magdalena Zebala – mzebala@sm.bobowa.pl

Marzena Zaremba-Jasiurkowska – mzaremba@sm.bobowa.pl

Natalia Ogorzelska – nogorzelska@sm.bobowa.pl

Natalia Pawlak – npawlak@sm.bobowa.pl

Paulina Jedrzejowska – pjedrzejowska@sm.bobowa.pl

Paweł swies – pswies@sm.bobowa.pl

Rafał Pawlak – rpawlak@sm.bobowa.pl

Robert Gryzik – rgryzik@sm.bobowa.pl

Tetiana Yurynets – tyurynets@sm.bobowa.pl

Wojciech Gracz – wgracz@sm.bobowa.pl

Wojciech Gurgul – wgurgul@sm.bobowa.pl

Dane teleadresowe

E-mail: szkola.muzyczna@bobowa.pl
  • 38-350 Bobowa, ul. Długoszowskich 3
  • 18 35 11 026