Informacja – nauczanie zdalne

Drodzy Rodzice, Uczniowie!

W związku z koniecznością zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19, niezbędne stało się wprowadzenie rozwiązań umożliwiających działanie w zmienionych warunkach organizacyjnych, a także pracę z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

W celach nauki zdalnej przygotowany został system Gsuite.  Zostały utworzone konta dla uczniów  i nauczycieli.

Nauczyciel uczący przedmiotu głównego będzie kontaktował się z uczniami telefonicznie w celach przekazania danych dostępowych dla ucznia. Bardzo proszę o cierpliwość. Wszyscy w ciągu najbliższego tygodnia powinni otrzymać dane.

W przypadku braku kontaktu ze strony nauczyciela proszę o kontakt mailowy z prośbą o dane dostępowe szkola.muzyczna@bobowa.pl. W treści maila proszę wpisać imię i nazwisko ucznia wraz z nazwiskiem nauczyciela prowadzącego przedmiot główny.

Aby zalogować się na konto szkolne ucznia należy otworzyć stronę google.pl, lub można skorzystać z przycisku poczta w menu górnym na naszej stronie.